Цікаве

5 найбагатших міст світу 2021, де сконцентровані усі гроші: рейтинг

Щорічно міста боряться за звання найбагатших у світі. Для цього керівництво мегаполісів привертає інвесторів та створює максимально комфортні умови для розвитку бізнесу на їх території. 1News підібрав 5 міст, які здивують туристів.

Токіо (Японія)

Історія Токіо розпочалась із невеликого рибацького поселення, де люди жили дуже бідно. Але місто швидко розросталось і вже у Середньовіччя стало імператорською столицею. 20 століття стало для мегаполісу роковим. Страшний землетрус і постійні бомбардування під час Другої світової майже повністю знищили Токіо. Проте влада вклала фінанси і усі можливі сили для відновлення могутності міста. Тож зараз тут розміщені офіси компаній-гігантів, а ВВП складає 1 520 млрд доларів.

В Токіо постійно росте рівень доходів жителів.

 

Нью-Йорк (США)

Нью-Йорк вже багато років не виходить з п’ятірки найбагатших міст у світі. Тут активно розвивається бізнес, пов’язаний з модою, туризмом, мистецтвом, медициною та поширенням інформації. Мегаполіс щороку розширюється і привертає ще більше інвесторів. До речі, тут дуже швидко будують нові райони, які буквально за кілька місяців повністю заселяються новими мешканцями. ВВП Нью-Йорка становить 1 210 млрд доларів.

В Нью-Йорку активно розвивається медицина.

 

Лос-Анджелес (США)

Закриває трійку лідерів один з найвідоміших американських мегаполісів. В Лос-Анджелічі швидко розвиваються усі сфери поп-культури. Це кінематограф, музика, арт-напрямки. Також не відстають і компанії, які займаються розробкою новітніх технологій. Проте основою економіки міста вже багато років слугує туризм. І не дивно, адже тут розташовано багато цікавих атракцій, торгово-розважальних центрів та просто гарним місць. ВВП Лос-Анджелеса на даний момент – 789,7 млрд доларів.

Лос-Анджелес популярний серед світових зірок.

 

Сеул (Республіка Корея)

Новітнє місто Південної Кореї постійно розвивається у напрямку новітніх технологій. Тут розміщені офіси відомих виробників техніки, таких як Samsung та Hyundai. Також у мегаполісі та пригороді багато різних компаній, які забезпечують сотні тисяч робочих місць. До речі, сюди переїжджає жити багато іноземців. За офіційними даними, понад 360 тисяч людей з інших країн оселились у Сеулі на постійне проживання. ВВП міста – 779,3 млрд доларів.

Сеул вже кілька років підіймається у рейтингу найбагатших міст.

 

Лондон (Великобританія)

Лондон вважається найбільшим торгівельним та економічним центром Європи. Тут розташовані відомі компанії та фірми. Щорічно столицю Великобританії відвідує 19 мільйонів туристів, що робить її третім за популярністю туристичним напрямком у світі. Тож не дивно, що нинішнє ВВП міста 731,2 млрд доларів.

Лондон - одне з трьох найпопулярніших міст серед туристів.

 

Джерело: Обозреватель

Back to top button