Цікаве

10 екологічно найчистіших міст в світі: рейтинг

10 міст світу з найкращою екологією і озелененням назвали експерти консалтингової компанії Lonely Planet, передає 1News.

Цей список, за їхніми словами, спрямований на те, щоб розповісти про сучасні практики міського дизайну в світі і окреслити орієнтири розвитку для інших міст після пандемії COVID-19.

Екологічно найчистіші міста у світі 2020 року

  • Відень – одне з найзеленіших і екологічно чистих великих міст в світі. Тут є безліч парків і скверів, а також розвинена система громадського транспорту: майже у половини населення міста є річний проїзний квиток.
Відень

Відень
  • Мюнхен може похвалитися хорошими транспортними розв’язками та вдалою системою транзиту. Реалізовані інвестиції в інфраструктуру, насамперед в розвиток швидкісного транспорту U-Bahn, допомогли зменшити кількість автомобілів і поліпшити якість повітря в місті.
Мюнхен

Мюнхен
  • Берлін призначений для прогулянок. У місті є безліч парків та інших громадських місць під відкритим небом. Жителі столиці Німеччини дуже стежать за екологією – вони використовують найменшу кількість води на душу населення в Європі і активно користуються громадським транспортом, а не автомобілями.
Берлін

Берлін

До ТОП-10 рейтингу також увійшли Мадрид і Сан-Паулу, де активно використовуються поновлювані джерела енергії; там також багато зелених пішохідних зон та фермерських ринків. Замикають список Манчестер, Лісабон, Сінгапур, Амстердам та Вашингтон.

Джерело: Lonely Planet

Back to top button