Світ

З ультраправої групи ЄП вигнали партію Альтернатива для Німеччини

З ультраправої групи ЄП вигнали партію Альтернатива для Німеччини

Фото: Vincent Eisfeld

Максиміліан Кра, довкола якого розгорілися скандали щодо партії Альтернатива для Німеччини

Причиною став скандал довкола євродепутата від цієї партії Максиміліана Кра, який у нещодавньому інтерв’ю італійській газеті La Repubblica назвав “помилковим узагальненням” той факт, що члени СС були злочинцями.

Найбільшу ультраправу німецьку партію Альтернатива для Німеччини на тлі низки скандалів вилучили з групи “Ідентичність і демократія” в Європейському парламенті. Про це з посиланням на західні ЗМІ пише Європейська правда.

Керівництво “Ідентичності та демократії” ухвалило рішення за два тижні до голосування на виборах до Європейського парламенту.

Причиною став скандал довкола євродепутата від цієї партії Максиміліана Кра, який у нещодавньому інтерв’ю італійській газеті La Repubblica назвав “помилковим узагальненням” той факт, що члени СС були злочинцями.

Під тиском однопартійців та інших членів Ідентичності та демократії Кра оголосив, що призупинить свою кампанію і вийде з керівної ради Альтернативи для Німеччини, а також зійде з виборчих перегонів. 

Нещодавно повідомлялося, що вНімеччині суд відхилив апеляцію партії Альтернатива для Німеччини проти її класифікації як ультраправої екстремістської організації.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button