Світ

В Іспанії заявили про рекордну кількість нелегалів

В Іспанії заявили про рекордну кількість нелегалів

Протягом року до Іспанії потрапило більше 50 тисяч незаконних мігрантів

Цьогоріч до Іспанії різними шляхами дісталося 52 945 незаконних мігрантів, що на 76,2% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

До Іспанії протягом року потрапило більше 50 тисяч незаконних мігрантів. Про це пише Сіньхуа із посиланням на дані міністерства внутрішніх справ Іспанії.

Зазначається, що цьогоріч з першого січня до 15 грудня до Іспанії різними шляхами дісталося 52 945 незаконних мігрантів, що на 76,2% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Востаннє так багато незадокументованих мігрантів Іспанія виявила в 2018-му році, коли до країни незаконно приїхало 57 498 осіб.

Як повідомляється, переважна більшість незаконних мігрантів цього року прибула морем. Серед них 72% досягли Канарських островів, що на 140% більше, ніж минулого року. Це – новий рекорд для островів з 2006-го року.

Видання пише, що “канарський маршрут” незаконної міграції вважається найбільш небезпечним у світі, адже людям доводиться долати у відкритому океані щонайменше 100 км.

За даними недержавної організації Caminando Fronteras, протягом 2018-2022 рр. на цьому маршруті загинули щонайменше 7800 мігрантів.

Раніше повідомлялося, що за три дні на Канарах висадилися понад 1,6 тис. нелегалів.

Нагадаємо, біля узбережжя Лівії потонули понад 60 мігрантів, серед яких діти.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button