Світ

У вибуху на стратегічній залізниці РФ звинуватили білоруса

У вибуху на стратегічній залізниці РФ звинуватили білоруса

Фото: Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported

Північномуйський тунель ім. Безсолова, де стався вибух

Затриманий нібито визнав, що намагався паралізувати рух на залізниці, щоб перешкодити перевезенню військових вантажів.

У Росії заарештували громадянина Білорусі Сергія Єрємєєва, якого звинувачують у підриві двох поїздів на Байкало-Амурській магістралі наприкінці листопада 2023 року, повідомляють росЗМІ.

 

У суді Єрємєєв заявив, що намагався паралізувати рух на залізниці, щоб перешкодити перевезенню військових вантажів. Він визнав, що отримав у Білорусі не менше семи вибухових пристроїв від “учасників організованої злочинної групи”. Вибухівку він провіз на Далекий Схід. За перевезення вибухівки та підрив поїздів він нібито отримав грошову винагороду.

 

Про затримання Єремєєва у РФ повідомили 7 грудня. Спочатку силовики не повідомляли його імені.

 

Нагадаємо, 30 листопада стався вибух на Байкало-Амурській магістралі – у Північному тунелі ім. Безсолова, що у Бурятії. Це фактично це єдиний серйозний шлях залізничного сполучення між РФ та Китаєм. Країна-агресор використовує цей шлях і для військових постачань. Українські ЗМІ з посиланням на джерела повідомили, що за вибухом стоїть СБУ. А наступного дня у тому ж районі стався ще один вибух на залізничній колії, який став використовуватись для обходу пошкодженої ділянки у тунелі.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button