Світ

У РФ за “держзраду” посадили експрацівника Мінприроди Краснодарського краю

У РФ за держзраду посадили експрацівника Мінприроди Краснодарського краю

Фото: ТАСС (ілюстративне фото)

Ще одного росіянина посадили за звинуваченням у співпраці з СБУ

19 серпня 2022 року ЦГЗ ФСБ повідомило, що співробітники спецслужби затримали в Краснодарі росіянина – “агента Служби безпеки України”.

Колишнього співробітника Міністерства природних ресурсів Краснодарського краю засуджено на 12 років позбавлення волі за передачу іноземній розвідці відомостей, які могли бути використані проти безпеки РФ. Вирок набрав законної сили. Про це повідомляє російська агенція ТАСС із посиланням на апеляційний суд.

“Третім апеляційним судом загальної юрисдикції перевірено законність вироку Краснодарського крайового суду, яким громадянин Росії засуджений за державну зраду у формі шпигунства до 12 років позбавлення волі. Судом встановлено, що житель Краснодара, колишній співробітник Міністерства природних ресурсів Краснодарського краю зібрав і передав , які можуть бути використані проти безпеки Російської Федерації. За результатами розгляду судова колегія у кримінальних справах вирок суду залишила без зміни. Вирок набрав законної сили”, – повідомили у суді.

Повідомляється, що приводом до апеляційного розгляду стали скарги сторони захисту, в яких порушувалося питання про перекваліфікацію дій засудженого і пом’якшення призначеного покарання.

19 серпня 2022 року ЦГЗ ФСБ повідомило, що співробітники спецслужби затримали в Краснодарі росіянина – агента Служби безпеки України під псевдонімом Арчі за “ініціативний збір та передачу інформації СБУ”. Було порушено справу про держзраду.

Раніше повідомлялося, щов Нальчику (Кабардино-Балкарська республіка РФ) затримали 44-річного громадянина України, який нібито передав секретні відомості військового характеру іноземній спецслужбі.

А районний суд Брянська заарештував громадянина України, якого обвинувачують у шпигунстві. Українця звинувачують у причетності до знищення двох російських літаків Су-34 та Су-35 та двох вертольотів Мі-8.

Новини від 1News в Telegram. Підписуйтесь на наш канал

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button