Світ

У Москві від отруєння помер науковець Роскомосу

У Москві від отруєння помер науковець Роскомосу

Фото: Московський комсомолець

Науковець Роскосмосу на смерть отруївся грибами

77-річний професор потрапив до лікарні ще 11 серпня, а помер у середу, 30 серпня. За попередньою версією, він отруївся неїстівними грибами, врятувати його не вдалося.

У Москві помер від отруєння відомий російський науковець, доктор технічних наук Віталій Мельников, повідомляє Московський комсомолець.

Повідомляється, що 77-річний професор потрапив до лікарні ще 11 серпня, а помер у середу, 30 серпня. За попередньою версією, він отруївся неїстівними грибами, врятувати його не вдалося.

Віталій Мельников працював у РКК Енергія, очолював там департамент ракетно-космічних систем, брав участь у багатьох наукових експериментах. Працював головним науковим співробітником у ЦНДІМАШ (це підрозділ Роскосмосу). Автор майже 300 наукових праць.

Журналісти з’ясували, що 9 серпня професор пішов у ліс по гриби неподалік своєї дачі в СНТ Пирогово Митищинського району. Вдень 10 серпня на своїй же дачі він зварив гриби, а ввечері з’їв.

На дачі він був сам, його родичі перебували у Москві. Пізніше в науковця погіршилося самопочуття і він поїхав у Москву. У нього були всі симптоми харчового отруєння, але швидку йому викликали аж вранці.

У тяжкому стані його госпіталізували до токсикологічного відділення НДІ Скліфосовського. 20 днів лікарі намагалися його врятувати, але в пацієнта відмовили нирки і його стан з кожним днем погіршувався.

30 серпня рідним повідомили про його смерть. 

Нагадаємо, 19 серпня в Росії заявили про “нештатну ситуацію” з місією на Місяць. 20 серпня Роскосмос визнав, що станція Луна-25 врізалася у Місяць.

Новини від 1News в Telegram. Підписуйтесь на наш канал

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button