Світ

У Молдові викликали на допит політика, що планував воювати проти України

У Молдові викликали на допит політика, що планував воювати проти України

Фото: РИА Новости

Олександр Калінін очолив молдовську Партію регіонів у 2016 році

Голова Партії регіонів Олександр Калінін не тільки підтримує російську агресію, але й планував загін, щоб воювати в Україні.

Молдовська Прокуратура з боротьби з організованою злочинністю та особливими справами (PCCOCS) перевіряє заяву голови Партії регіонів Молдови Олександра Калініна, що оголосив про створення міжнародного загону, щоб воювати проти України. Політика викликали на допит до прокуратури, щоб надати йому процесуальний статус. Про це повідомляє місцеве видання NewsMaker в понеділок, 4 грудня.

В інтерв’ю російським пропагандистам Калінін заявив про створення міжнародного загону Дністер, щоб воювати в Україні та “не дати можливості неофашизму перебратися в Молдову”.

PCCOCS також розслідує справу за обвинуваченням політика в пропаганді війни.


Олександр Калінін очолив молдовську Партію регіонів у 2016 році. На численних фото та відео у своїх соцмережах він з’являється у військовій формі, із символікою Z, попри її заборону в Молдові.

Молдавський політик також проводить акції на підтримку російських солдатів: збирає взуття та теплий одяг. Калінін сам возить ці речі на окуповану частину Луганської області.

Як ми вже писали раніше, президент Молдови Мая Санду позбавила громадянства Олександра Калініна.

МЗС Росії знову погрожує Молдові

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button