Світ

У ФРН назвали термін поставки Україні 80 танків Leopard 1

У ФРН назвали термін поставки Україні 80 танків Leopard 1

Фото: Іmagо

Борис Пісторіус зазначає, що поставки основних бойових танків Leopard 1 A5 тільки почалися

Київ отримає від Берліна 80 основних німецьких бойових танків у середині 2023 року, заявив Борис Пісторіус.

Постачання 80 основних бойових танків Leopard 1 в Україну почнеться в середині 2023 року. На сьогоднішній день вже стартувала підготовка понад сотні українських військових, які будуть керувати цими танками. Про це заявив міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус в інтерв’ю виданню La Vanguardia, опублікованому в п’ятницю, 28 квітня.

“Німеччина дотрималася свого слова. У березні ми доставили в Україну 18 сучасних Leopard 2 A6 та 40 бойових машин піхоти Marder, а також інші пакети, такі як терміново необхідні запчастини та боєприпаси. Крім того, я успішно і інтенсивно добивався від наших партнерів більшої підтримки; в результаті вдалося забезпечити бригаду”, – зазначив урядовець.

Німеччина не припиняє зусиль у цьому напрямку, підкреслив чиновник. Крім цього, про постачання танків заявили Нідерланди та Данія.

“Поставки основних бойових танків Leopard 1 A5 тільки почалися. Це результат ініціативи інших країн спільно з Німеччиною. Крім того, тільки на цьому тижні почалася підготовка понад сотні українських військових на Leopard 1. Постачання до 80 основних бойових танків Leopard 1 розпочнеться в середині року “, – повідомив голова німецького міноборони.

За його словами, учасники останнього Рамштайні підготували ґрунт для створення центру технічного обслуговування парку Leopard 2 у Польщі.

“Це дозволить забезпечити боєздатність доставленої техніки, яка, звичайно, завжди зношується у бою”, – додав він.

Додамо, що голова міноборони Польщі заявив: сервісний центр з обслуговування і ремонту танків Leopard 2 запрацює в травні цього року на польському оборонному підприємстві Bumar-Labędy в місті Глівіце.

Виробник деталей для Leopard 2 розширив потужності – ЗМІ

Новини від 1News в Telegram. Підписуйтесь на наш канал

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button