Світ

Трамп погрожує закрити соцмережі

Президент США Дональд Трамп пригрозив закриттям соціальних мереж після того, як Twitter зробив зауваження до його посту. Погрози Трамп написав у тому ж Twitter, передає 1NEWS з посиланням на УНН.

“Республіканці вважають, що соціальні медіа-платформи повністю глушать голоси консерваторів. Ми будемо суворо регулювати або закривати їх, перш ніж зможемо дозволити цьому статися. Ми побачили, що вони намагалися зробити, і зазнали невдачі у 2016 році. Ми не можемо допустити, щоб ускладнена версія цього повторилася”, – написав американський президент.

Нагадаємо, у вівторок Twitter вперше вчинив дії щодо серії твітів президента США Дональда Трампа, позначивши їх знаком попередження і надавши посилання на додаткову інформацію, для попередження поширення фейків.

Рішення компанії у вівторок вдень прикріпити позначку до серії твітів Трампа про планування виборів у Каліфорнії – результат нової політики, оприлюдненої 11 травня. Вони були застосовані через кілька годин після після публікацій президента – тому твіти Трампа порушили “політику громадянської чесноти” Twitter, підтвердив прессекретар компанії, яка забороняє користувачам “маніпулювати або втручатися у вибори або інші цивільні процеси”, наприклад, розміщуючи інформацію, яка вводить в оману, або таку, що може відмовити людей від участі у виборах.

У свою чергу, ввечері у вівторок Трамп відповів парою твітів, які повторювали його помилкові заяви про голосування, і звинуватив Twitter у “втручанні у президентські вибори 2020 року”.

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close