Світ

США провели випробування гіперзвукової зброї

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

Пентагон зі стартового полігону NASA Воллопс у штаті Вірджинія здійснив запуск високоточної ракети-зонда

Пентагон заявив про проведення успішних випробувань із гіперзвуковою зброєю. Це має допомогти створити новий клас зброї.

Військово-морські сили та армія США у середу зі стартового полігону NASA Воллопс у штаті Вірджинія здійснили успішний запуск ракети з обладнанням для проведення майже десятка експериментів із гіперзвуковою зброєю. Про це у середу, 26 жовтня, повідомляє Reuters.

 

Під час випробування оцінювали роботу гіперзвукового та навігаційного обладнання, а також сучасних матеріалів, які можуть витримувати нагрівання, подібне до того, що утворю’ться в гіперзвуковому середовищі.

 

 

У ході випробувань гіперзвукові складові запускали у верхні шари атмосфери на швидкості, що в п’ять разів перевищує швидкість звуку, або приблизно 6200 кілометрів на годину.

 

Гіперзвукова зброя вважається новим поколінням озброєння, яке позбавляє супротивника часу на реагування та робить неефективними традиційні засоби протиракетної оборони.

 

США в прискореному порядку розробляє гіперзвукову зброю після того, як її суперники – Росія і Китай – вже повідомили про її успішні випробування та взяття на озброєння.

 

Для прискорення розробки Пентагон проводить експерименти з використанням звукової ракети – меншого і, відповідно, більш доступного випробувального засобу, що дозволяє “заповнити прогалину” між наземними випробуваннями та повноцінними льотними випробуваннями.

 

Новини от 1News в Telegram. Підписуйтесь на наш канал

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button