Світ

США і Британія завдали нових ударів по хуситах у Ємені

США і Британія завдали нових ударів по хуситах у Ємені

США та Британія атакують об’єкти хуситів

Удари були нанесені по 18 цілях хуситів у восьми локаціях в Ємені, пов’язаних з підземними сховищами зброї.


Винищувачі США і Великої Британії спільно з іншими союзниками завдали ударів по 18 об’єктах хуситів в Ємені. Про це повідомила пресслужба Міністерства оборони США в суботу, 24 лютого.

“Військові США і Великої Британії за підтримки Австралії, Бахрейну, Канади, Данії, Нідерландів і Нової Зеландії провели додаткову серію ударів по декількох об’єктах в районах Ємену, підконтрольних повстанцям-хуситам”, – йдеться в повідомленні.

Удари були нанесені по 18 цілях хуситів у восьми локаціях в Ємені, пов’язаних з підземними сховищами зброї, ракетними складами, безпілотниками, системами ППО, радарами та вертольотом. 

 

“Ці високоточні удари покликані підірвати і послабити потенціал, який хусити використовують для того, щоб загрожувати світовій торгівлі, військово-морським суднам і життю моряків на одному з найважливіших водних шляхів у світі”, – сказано у заяві.

Це вже четверта спільна операція союзників проти хуситів в Ємені.

 

У Міноборони США наголосили, що понад 45 нападів хуситів на комерційні та військово-морські судна з середини листопада 2023 року становлять загрозу світовій економіці, регіональній безпеці та стабільності й вимагають міжнародної відповіді. 

 

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button