Світ

Шойгу анонсував появу ППО “нового покоління” у Росії

Шойгу анонсував появу ППО нового покоління у Росії

Фото: Міноборони РФ

Випробування С-500 в Астраханській області

У Росії стверджують, що С-500 може збивати увесь спектр існуючих і перспективних засобів повітряно-космічного нападу у всьому діапазоні висот і швидкостей.

Країна-агресор Росія вже у поточному році матиме на фронті перші зразки зенітної ракетної системи “нового покоління” С-500 у двох модифікаціях. Про це сказав міністр оборони РФ Сергій Шойгу у вівторок, 23 квітня.

“Цього року до військ надійдуть: перші зразки зенітної ракетної системи нового покоління С-500 у двох модифікаціях – зенітні ракетні комплекси дальньої дії та комплекси протиракетної оборони, зенітні ракетні комплекси С-400, С-300В4, Бук-М3, Тор-М2У, радіолокаційні станції нового покоління”, – заявив він на засіданні колегії Міноборони РФ.

За словами Шойгу, у 2024 році вдвічі буде збільшено постачання зенітних ракетно-гарматних комплексів Панцир.

“На сьогодні частка сучасних зразків (систем ППО і ПРО – ред.) становить 82%, у найближчі два роки цей показник потрібно збільшити до 85%”, – додав Шойгу.

У Росії стверджують, що С-500 – не має аналогів у світі. Ця система начебто призначена для ураження всього спектра існуючих і перспективних засобів повітряно-космічного нападу ймовірного противника у всьому діапазоні висот і швидкостей.

Система С-500 прийде на зміну С-400. Раніше Шойгу обіцяв, що постачати системи у війська почнуть у 2020 році.

Раніше було оприлюднено відео випробувань С-500. Російські військові провели випробувальні бойові стрільби по швидкісній балістичній цілі на полігоні Капустін Яр в Астраханській області.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button