Світ

Російських пранкерів нагородили орденами в Кремлі

Російських пранкерів нагородили орденами в Кремлі

Фото: РосЗМІ

Вован і Лексус отримали ордени (на фото – стоять з боків)

На урочистій церемонії Вована і Лексуса оголосили “пранк-журналістами”. Вони отримали ордени дружби.

Відоми пранкери Вован (Володимир Кузнєцов) і Лексус (Олексій Столяров) отримали державні нагороди в Кремлі. Про це повідомили російські ЗМІ у четвер, 4 липня.

Нагородження Вована і Лексуса відбулося напередодні. На урочистій церемонії їх оголосили “пранк-журналістами”. Вони отримали ордени дружби.

“Орден дружби дали пранкерам за особливі заслуги у зміцненні миру, дружби, співробітництва та взаєморозуміння між народами. Це сукупна нагорода за результатами діяльності, а не за конкретний проєкт. Це, по суті, легітимізація пранк-журналістики на найвищому рівні”, – йдеться у повідомленні.

Окрім пранкерів нагороду отримав і письменник-пропагандист Захар Прілєпін, який вижив після замаху. Йому вручили орден мужності і відомчу медаль Міноборони РФ за зміцнення бойової співдружності.

Нагадаємо, Вован і Лексус відомі своїми скандальними пранками з керівниками різних держав світу. Одним з останніх став їхній дзвінок прем’єр-міністру Італії Джорджі Мелоні. Пранкер видавав себе за голову комісії Африканського союзу.

Вован та Лексус стверджують, що з російськими спецслужбами вони нібито не співпрацюють.

 

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button