Світ

Пожежі у Середземномор’ї: загинули понад 40 осіб

Пожежі у Середземномор ї: загинули понад 40 осіб

Гасіння пожежі у Греції

Жертвами вогню стали жителі Алжиру, Італії та Греції. Стихія загрожує населеним пунктам та курортам, тисячі людей евакуйовані.

Через лісові пожежі, які охопили Середземномор’я, загинули понад 40 людей в Алжирі, Італії та Греції. Про це 26 липня повідомляє BBC News.

Зазначається, що на Родосі оголошено надзвичайний стан, вогонь також вирує на островах Корфу та Евія.

Тривала хвиля спеки не зменшується – очікується, що у деяких районах Греції температура підніметься вище 44C.

Пожежі на острові Сицилії та у італійському регіоні Апулія змусили тисячі людей покинути домівки. Сильні вітри та суха рослинність сприяють поширенню вогню.

Найбільша кількість загиблих наразі зафіксована в Алжирі – 34 особи, у тому числі десять військових. Місцеві ЗМІ повідомляють, що найбільше постраждало місто Беджайя, де загинули 23 людини.

Алжирська влада заявила, що 80% пожеж було ліквідовано, але масштабні зусилля з пожежогасіння тривають. Вогонь також вирував в сусідньому Тунісі.

Міністерство цивільного захисту Греції попередило про “надзвичайну небезпеку” в шести з 13 регіонів країни. В країні офіційно підтвердили смерть трьох людей, серед яких пілоти пожежного літака, що впав.

В Італії поблизу Палермо жертвами вогню стало літнє подружжя. Поблизу міста також загинула 88-річна жінка. Крім того, через шторм на півночі країни загинули двоє людей, на яких впали дерева. 

 

 

Нагадаємо, раніше метеорологи попередили про посилення аномальної спеки в Північній Америці, частині Азії, Північній Африці та Середземномор’ї.

Новини від 1News в Telegram. Підписуйтесь на наш канал

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button