Світ

Посол повідомив, скільки украінців знайшли прихисток у Японії

Посол повідомив, скільки украінців знайшли прихисток у Японії

Фото: pixabay.com

Кількість українців у Японії значно зросла після початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну

Українцям у Японії надають фінансову підтримку, допомогу у навчанні й працевлаштуванні, повідомив посол Японії в Україні.

У Японії тимчасовий захист від війни знайшли близько 2500 українців. Як повідомив в інтерв’ю РБК-Україна розповів посол Японії в Україні Мацуда Кунінорі, кількість українців у Японії після початку війни зросла більшеніж удвічі.

Українцям у Японії надають фінансову підтримку, допомогу у навчанні й працевлаштуванні.

“Як громадянин і дипломат Японії, я справді пишаюся тим, що не лише уряд Японії та місцеві органи влади, а й прості громадяни Японії готові подати руку допомоги евакуйованим з України. Ми надали українцям фінансову підтримку та допомагаємо їм вивчати японську мову. Також попросили місцеву владу та місцеву бізнес-спільноту надати можливості працевлаштування евакуйованим українцям”, – зазначив посол.

Раніше повідомлялося, що Японія скасує безкоштовні авіаперельоти для біженців з України. Програма передбачала компенсацію вартості квитків на авіарейсах з Польщі до Японії для українських біженців.Тепер замість допомоги із перельотом в цю країну уряд зосередиться на підтримці тих, хто вже перебуває в Японії. 

Нагадаємо, Європейський Союз продовжив тимчасовий захист для біженців з України до 4 березня 2025 року.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button