Світ

Оренбург тоне: ЗМІ показали фото наслідків повеней

Оренбург тоне: ЗМІ показали фото наслідків повеней

Фото: Скриншот відео

Губернатор Оренбурзької області Денис Паслер закликав евакуюватися жителів Оренбурга

Сезонні повені торкнулися багатьох міст і селищ Оренбурзької області, а прорив греблі в Орську тільки підсилив їхні наслідки.

Паводок, крім російьского міста Орськ на кордоні з Казахстаном, тепер фіксується і в обласному центрі цього регіону – Оренбурзі. Зокрема, тут за минулу ніч підтопило понад 300 будинків. Про це з посиланням на місцеву владу повідомляє інформагентство ВВС.

Рівень води в річці Урал в Оренбурзі перевищив критичну позначку більш ніж на 60 см. Гідрологи попереджають про подальше підвищення води в Уралі. Рівень води в притоці Уралу – річці Сакмара – в Оренбурзі досяг позначки 813 сантиметрів, небезпечним вважається рівень 870 см.

Губернатор Оренбурзької області Денис Паслер закликав евакуюватися жителів Оренбурга, чиї будинки під загрозою підтоплення.

Компанія Maxar зібрала супутникові знімки наслідків повеней в Оренбурзькій області.

Сезонні повені торкнулися багатьох міст і селищ регіону, а їхні наслідки посилив прорив греблі в Орську.

Знімків самого Орська Maxar поки що не надали, бо місто закрите щільним шаром хмар.

Рівень річки Урал в Орську знижується – на ранок 10 квітня рівень води опустився до 899 см, проте майже 7 000 будинків лишаються затопленими.

Нагадаємо, 5 квітня у російському Орську Оренбурзької області прорвало дамбу. Місто та навколишні села затопило, почалася евакуація населення. Місцева влада запровадила режим надзвичайного стану.

Згодом стало відомо, що в Орську виходить із берегів ще одна річка.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button