Світ

Медведєв побажав США зануритися у громадянську війну

Медведєв побажав США зануритися у громадянську війну

Фото: Reuters (архив)

Дмитро Медведєв відреагував на допомогу США для України

Експрезидент РФ вибухнув постом про “штатівських виродків”, які виділили допомогу “банді неонацистів”.

Колишній російський президент, а нині заступник голови Радбезу РФ Дмитро Медведєв хворобливо відреагував на ухвалення Конгресом США пакету допомоги Україні. Зокрема він побажав США якнайшвидше зануритися в нову громадянську війну. Відповідний допис він зробив у Telegram.

“У тому, що американські законодавці схвалять “допомогу” банді неонацистів, ніхто не сумнівався. Це було голосування радісних штатівських виродків:
а) за продовження громадянської війни розділеного народу нашої раніше єдиної країни;
б) за максимальне збільшення кількості жертв цієї війни”, – написав Медведєв.

Він додав, що Росія переможе, незважаючи на “61 млрд кривавих доларів, які здебільшого підуть у глотку їхнього ненаситного ВПК”. Вкотре не обійшлося без пафосних слів про те, що “сила і правда за нами”.

“Але з урахуванням русофобського рішення, що відбулося, не можу з усією щирістю не побажати США якнайшвидше самим зануритися в нову громадянську війну. Яка, сподіваюся, кардинально відрізнятиметься від війни Півночі і Півдня в XIX столітті і вестиметься із застосуванням літаків, танків, артилерії, РСЗВ, усіх видів ракет та іншої зброї. І яка призведе нарешті до безславного розпаду мерзенної імперії зла ХХI століття – Сполучених Штатів Америки”, – написав Медведєв.

Раніше Медведєв лякав українців таборами в Сибіру. Він пообіцяв “викрити й відправити до Сибіру для перевиховання в трудових таборах” тих українців, які не радіють “новій владі” у загарбаних регіонах.

В ОП висміяли “погрози” Медведєва

 

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button