Світ

Лукашенко пригрозив “страшною відповіддю” на снаряди зі збідненим ураном

Лукашенко пригрозив страшною відповіддю на снаряди зі збідненим ураном

Фото: Пресс-служба Александра Лукашенко

Лукашенко закликав Британію “не грати в ігрища”

На Заході ні в кого немає гальм, поскаржився Олександр Лукашенко у відповідь на пани Великої Британії передати Україні снаряди зі збідненим ураном.

 

Відповідь Росії на можливе застосування українською армією боєприпасів зі збідненим ураном “буде страшною”. Про це сказав формальний лідер Білорусі Олександр Лукашенко під час відвідин меморіального комплексу Хатинь у середу, 22 березня.

 

“Щойно ці боєприпаси вибухнуть на позиції військ Росії, ви побачите – відповідь буде страшна. Для всієї планети уроком буде”, – заявив Лукашенко і додав, що на Заході ні в кого “немає гальм”.

 

Але в результаті Олександр Лукашенко прийшов до думки, що Велика Британія не постачатиме Україні боєприпаси зі збідненим ураном.

 

“Уран – це балаканина. Якщо вони розумні, вони ніколи це не зроблять. Я сподіваюся, найближчим часом вдасться з відповідальними людьми у Великій Британії поговорити та обговорити це питання. Ми повинні зараз не грати в ігрища”, – сказав він.

 

 

Збіднений уран використовують у боєприпасах ще з часів Другої світової війни. Більше того, його використовують у броні танків та бойових машин, як проміжний шар між бронеплитами та корпусом. Захист такого рівня, застосовуваний, у тому числі в броні деяких модифікацій американського основного танка M1 Abrams, вважається практично непробивним для більшої частини номенклатури протитанкових боєприпасів сучасності, у тому числі – радянських та російських ПТРК і снарядів.

 

Снаряди зі збідненим ураном не мають жодного відношення до ядерної зброї – всупереч брехливим заявам Росії.

 

 

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button