Світ

Літаки РФ за дві доби скинули на Бєлгородщину чотири ФАБ – соцмережі

Літаки РФ за дві доби скинули на Бєлгородщину чотири ФАБ - соцмережі

Фото: Соцмережі

Літаки РФ скинули на Бєлгородщину чотири авіабомби

ФАБ-250 знайшли біля будинку у селі Ясні Зорі.Також ФАБ-250 впала на територію мисливського господарства у селищі Поляна. Ще дві ФАБ-500 знайшли у полі біля села Пристень.

Російські літаки за дві доби скинули на Бєлгородську область чотири ФАБ. Про це повідомляє ТГ-канал ASTRA.

Зазначається, що 22 травня ФАБ-250 знайшли біля житлового будинку на вулиці Лісовій у селі Ясні Зорі Бєлгородського району. Жителів вулиці евакуювали. 23 травня ФАБ-250 впала на територію мисливського господарства у селищі Поляна у Шебекінському міському окрузі. Цього ж дня ще дві ФАБ-500 знайшли у полі біля села Пристень цього ж округу. У всіх випадках нібито ніхто не постраждав.

Раніше, 4 травня, російський літак скинув на Бєлгород ФАБ-500 внаслідок чого 7 людей було поранено, 31 домоволодіння та 10 авто пошкоджено. Влада причину падіння бомби приховали, як і той факт, що вона була російською.

“Таким чином, за останні 3 місяці РФ скинула на свої регіони та окуповані території України 59 ФАБ. Ще майже чотири десятки авіабомб, що впали, не можуть розмінувати в “ДНР””, – йдеться у повідомленні ASTRA.

Як писали ЗМІ, “Міноборони РФ боїться використати літаки над територією, яку контролюють українські війська. Для того, щоб бомбардувати цілі на території України та не підставляти літаки під вогонь ППО, фугасні авіабомби стали постачати спеціальними “крильцями” модулями планування та корекції, які дозволяють бомбам, скинутим над Бєлгородом, планувати до цілей на території України”.

Нагадаємо, російські військові скинули на Шебекіно Бєлгородської області та округ чотири авіабомби.

Також повідомлялося, що на Білгородщині не бачать сенсу терміново відновлювати зруйновані будинки.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button