Світ

КНДР провела випробування боєголовки і нової ракети – ЗМІ

КНДР провела випробування боєголовки і нової ракети - ЗМІ

КНДР запустила ракету (архівне фото)

Мова йде про надвелику боєголовку, призначену для стратегічної крилатої ракети Хвасал-1 Ра-3, а також про зенітну ракету нового типу Пхьольджі-1-2.

Північна Корея у п’ятницю, 19 квітня, провела випробування боєголовки крилатої ракети і тестовий запуск нової зенітної ракети, повідомляє Reuters.

Зазначається, що випробування надвеликої боєголовки, призначеної для стратегічної крилатої ракети Хвасал-1 Ра-3, а також випробувальний запуск зенітної ракети нового типу Пхьольджі-1-2 відбулося вдень у Західному Корейському морі.

Вважається, що північнокорейська стратегічна крилата ракета здатна нести ядерну боєголовку.

“Обидва випробування були частиною регулярної діяльності адміністрації та пов’язаних з нею оборонних наукових інститутів з метою швидкого розвитку технологій у різних аспектах, таких як тактико-технічні характеристики та експлуатація систем озброєнь нового типу”, – повідомило північнокорейське агентство KCNA, додавши, що випробування не пов’язані з регіональною ситуацією.

Південна Корея, Японія та Сполучені Штати, які часто повідомляють про великі ракетні випробування з боку КНДР, ніяк не відреагували на цей політ.

Нагадаємо, на початку квітня повідомлялося, що КНДР випробувала ракету Hwasong-16B з гіперзвуковою боєголовкою.

Перед цим  КНДР заявила про випробування ракети Hwasal-2, що здатна нести ядерну зброю.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button