Світ

Ізраїль пригрозив розширенням наступу, якщо ХАМАС не звільнить заручників

Ізраїль пригрозив розширенням наступу, якщо ХАМАС не звільнить заручників

Фото: Flash90

Член військового кабінету Ізраїлю Бенні Ганц

Військовий кабінет Ізраїлю визначив кінцеву повернення заручників – до свята Рамадан у березні.

Ізраїль готовий розширити свою військову операцію на півдні сектору Гази та здійснити наземний наступ до міста Рафах на кордоні з Єгиптом у разі, якщо заручники, яких утримує ХАМАС, не повернуться додому до свята Рамадан у березні. Про це заявив член військового кабінету Ізраїлю Бенні Ганц у промові перед лідерами американських євреїв в Єрусалимі, повідомляє Times of Israel.

“Світ має знати, і лідери ХАМАСу повинні знати – якщо до Рамадану наші заручники не будуть вдома, бої триватимуть усюди, включаючи район Рафаху”, – наголосив посадовець. 

Священний для мусульман місяць Рамадан починається цього року 10 березня.

За словами колишнього начальника штабу ЦАХАЛу та міністра оборони, ізраїльські сили “зроблять це скоординовано, сприяючи евакуації цивільних осіб у діалозі з нашими американськими та єгипетськими партнерами, щоб мінімізувати жертви серед цивільного населення”.

“Тим, хто каже, що ціна (наступу) занадто висока, я кажу це дуже чітко: у ХАМАС є вибір – вони можуть здатися, звільнити заручників, і громадяни Гази зможуть відсвяткувати священне свято Рамадан”, – зазначив Ганц.

Як ми вже писали раніше, Ізраїль припинив переговори з лідерами ХАМАС, які проходили у єгипетському Каїрі за посередництва Катару. 

Зазначимо, що ізраїльські військові завершили ліквідацію “військової структури” ХАМАС у північній частині сектору Гази. 

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button