Світ

Італійська мафія зайнялась благодійністю

У найбільш соціально-бідних регіонах південної Італії мафіозні банди почали займатися благодійною діяльністю, забезпечуючи безробітних товарами першої необхідності: продуктами, ліками, засобами гігієни. Про це пише 1NEWS, посилаючись на 112.ua.

Причинами такого широкого жесту є зовсім не християнське милосердя легендарних мафіозних кланів Італії, а цілком закономірна ситуація: в розпал тотального карантину люди втрачають роботу і заради того, щоб вижити, влаштовуються на напівлегальний дохід. Завдяки цьому, мафія отримує додатковий приплив грошей, відповідно за давніми законами справедливості, лідери угруповань вирішили таким чином віддячити нужденні верстви населення.

“Мафіозні боси вважають італійські міста своєю вотчиною. Але вони допомагають людям, щоб у першу чергу досягти своїх інтересів”, – зазначає слідчий по боротьбі з мафіозними угрупуваннями та глава прокуратури провінції Катандзаро Нікола Граттері.

Правоохоронець підкреслює, що мафіозі, користуючись скрутним економічним становищем у зв’язку з коронавірусом, розраховують стати героями в очах бідних людей. Однак після закінчення карантину злочинці закличуть населення відплатити “послугою за послугу”: наприклад, проголосувати за своїх політиків на виборах.

Відзначимо, на даний момент в Італії зафіксовано 152 271 випадок зараження коронавірусом і 19 468 смертей.

Back to top button