Світ

Гелікоптер Гаяни зник безвісти неподалік кордону з Венесуелою

Гелікоптер Гаяни зник безвісти неподалік кордону з Венесуелою

Фото: Guyana Defence Force

Гелікоптер Bell 412 EPI зник приблизно за 48 кілометрів на схід від венесуельського кордону

Влада Гаяни заявила, що в цьому районі була погана погода і додала, що нема ознак того, що він міг бути збитий.

Військовий гелікоптер, на борту якого перебувало семеро людей, зник поблизу кордону Гаяни з Венесуелою. Про це повідомляє інформаційна агенція Associated press.

Влада Гаяни заявила, що в цьому районі була погана погода, і додала, що нема ознак того, що він міг бути збитий з неба військами Венесуели.

Командувач армією бригадний генерал Омара Хан повідомив журналістам, що Сили оборони Гаяни втратили зв’язок з новеньким ґвинтокрилом Bell 412 EPI після того, як він вилетів з населеного пункту Олів-Крік на заході Гаяни після зупинки на дозаправку. На борту гелікоптера перебувало двоє членів екіпажу і п’ять старших офіцерів, які вирушили на інспекцію військ, що охороняють прикордонну територію, яку Венесуела вважає своєю.

Зникнення літального апарата приблизно за 48 кілометрів на схід від венесуельського кордону сталося на тлі посилення напруженості у відносинах між Гаяною і Венесуелою через регіон Ессекібо. Венесуела вважає цей регіон своїм, наполягаючи на тому, що він є частиною країни з часів іспанського панування.

Нагадаємо, президент Венесуели Ніколас Мадуро офіційно оголосив частину сусідньої Гаяни Есекібо 24-м штатом Венесуели і закликав парламент країни прийняти відповідний закон.

Війна за нафту. Венесуела готує атаку на сусіда

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button