Світ

Фінляндія планує назавжди закрити два пункти пропуску з РФ

Фінляндія планує назавжди закрити два пункти пропуску з РФ

Фото: Yle

Фінляндія назавжди закриє два пункти пропуску з Росією

Ці пункти пропуску використовувалися переважно для перевезення деревини. Обидва пункти перетину кордону були тимчасово закриті протягом кількох років.

Прикордонна служба Фінляндії має намір назавжди закрити тимчасові пункти пропуску Паріккала та Інарі в Лієксані, оскільки протягом декількох років через них не спостерігається рух. Про це повідомляє Yle.

Зазначається, що ці пункти пропуску використовувалися переважно для перевезення деревини.

Обидва пункти перетину кордону були тимчасово закриті протягом кількох років. У Паріккала рух було зупинено через санкції ЄС, а в Лієксанському Інарі – через припинення імпорту деревини.

Раніше повідомлялося, що у Фінляндії на кордоні з РФ фіксують тисячі мігрантів.

Нагадаємо, раніше уряд Фінляндії вирішив закрити всі автомобільні пункти пропуску на кордоні з РФ на період з 30 листопада по 14 грудня 2023, два КПП були знову відкриті.

Пізніше через поновлення притоку мігрантів з третіх країн кордон закрився до 14 січня 2024 року. Потім прем’єр-міністр Фінляндії Петтері Орпо заявив, що пропускні пункти на кордоні з Росією не будуть відкриті після 14 січня, а в січні стало відомо, що кордон Фінляндії з РФ не відкриватимуть до 11 лютого.

Потім уряд Фінляндії ухвалив рішення про продовження терміну закриття кордону з Росією ще на два місяці – до 14 квітня.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button