Світ

Данія і Норвегія готують нову партію снарядів для ЗСУ

Данія і Норвегія готують нову партію снарядів для ЗСУ

Фото: Минобороны Дании

Раніше Данія подарувала Україні 19 гаубиць Caesar

Протягом короткого часу українські війська отримають понад 10 тисяч артилерійських снарядів.

Данія та Норвегія продовжують об’єднувати зусилля у постачання артилерійських снарядів для української армії. На цей раз йдеться про понад 10 тисяч боєприпасів, повідомляє Міноборони Данії у четвер, 15 червня.

У відомстві зазначили, що Норвегія передасть власне снаряди, а Данія – заряди і запали до них. Також Данія додатково надасть ще 1500 комплектних артснарядів і 500 гранат.

“Українці продовжують відчувати велику і нагальну потребу в боєприпасах для боротьби з Росією. Разом з іншими країнами ЄС і НАТО Данія знаходиться в процесі реагування низкою різних ініціатив. Разом з Норвегією ми тепер можемо надіслати понад 10 тисяч повних артилерійських снарядів протягом короткого часу”, – сказав виконуючий обов’язки міністра оборони Троелс Лунд Поульсен.

Відомо, що у квітні Данія та Норвегія передали Україні 8 тисяч снарядів калібру 155 мм. Боєприпаси підходять під артилерійські самохідки Caesar, які Данія подарувала Україні на початку 2023 року.

Нагадаємо, 12 червня стало відомо, що Данія відправляє до України боєприпаси на 36 млн доларів. Тоді мова йшла про 2 тисячі снарядів та деякі інші боєприпаси, які не вказувалися.

Новини від 1News в Telegram. Підписуйтесь на наш канал

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button