Світ

Брав хабарі: з’явилися подробиці затримання начальника ГУ кадрів МО РФ

Брав хабарі: з явилися подробиці затримання начальника ГУ кадрів МО РФ

Фото: Міноборони РФ

Кузнєцов отримав хабар

У ході обшуків було вилучено кошти у сумі понад 100 млн рублів, золоті монети, колекційний годинник та предмети розкоші.

Голову управління кадрів Міноборони РФ Юрія Кузнєцова затримали за хабарництво. Під час обшуку у нього знайшли 100 млн. рублів. Про це повідомляє Новое время.

Зазначається, що проти Кузнєцова порушено кримінальну справу за отримання хабара в особливо великому розмірі.

За даними слідства, у 2021-2023 роках, будучи начальником 8-го управління Генштабу ЗС РФ, Кузнєцов отримав хабар від представників комерційних структур за вчинення певних дій на їхню користь. У ході обшуків у нього було виявлено та вилучено кошти в рублях та іноземній валюті у розмірі понад 100 млн рублів, золоті монети, колекційний годинник та предмети розкоші.

Суд відправив фігуранта під варту.

 

Як відомо, з 2010 по 2023 рік Кузнєцов обіймав посаду начальника 8-го управління Генерального штабу Збройних Сил РФ. Цей орган опікується питаннями служби захисту держтаємниці у рамках Міноборони.  Кузнєцова було призначено на посаду начальника Головного управління кадрів МО РФ у травні 2023 року.

Нагадаємо, сьогодні ЗМІ повідомили про затримання начальника головного управління кадрів Міноборони Росії генерал-лейтенанта Юрія Кузнєцова.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button