УПЛ: Дніпро-1 переміг Шахтар, Динамо – Кривбас

УПЛ: Дніпро-1 переміг Шахтар, Динамо - Кривбас

Дніпро-1 очолив УПЛ перед міжнародною паузою

У чемпіонаті України з футболу серед команд Прем’єр-ліги були зіграні матчі 14 туру першості.

В українській Прем’єр-лізі новий лідер. Турнірну таблицю очолив Дніпро-1. Це сталось після гостьової перемоги підопічних Максимова над Шахтарем. Зазначимо, що “гірники” відкрили рахунок, утім ще до перерви гості відігрались, а у другому таймі вирвали перемогу 3:1.

УПЛ. 14 тур. 12 листопада

Шахтар – Дніпро-1 – 1:3

Голи: Сікан, 5 – Сарапій, 41, Гуцуляк, 51, Лєднєв, 55.

Попередження: Бондар – Рубчинський.

Шахтар: Різник – Конопля (Гочолеішвілі, 60), Бондар, Ракіцький (Азарові, 60), Матвієнко – Степаненко (Келсі, 70), Криськів, Судаков – Зубков (Кащук, 84), Сікан, Невертон (Егіналду, 70).

Дніпро-1: Волинець – Адамюк, Сваток, Сарапій, Мірошніченко – Бабенко, Рубчинський, Гуцуляк, Пихальонок (Кравець, 90+3), Лєднєв (Горбунов, 87) – Філіппов (Віктінью, 73).

Володіння м’ячем: 52% – 48%

Удари: 7 – 6

Удари в площину: 3 – 4

Фоли: 9 – 12

Атаки: 100 – 71

Одноосібно очолити чемпіонат дніпрянам допомогли футболісти Динамо. Кияни на виїзді впевнено розібрались із Кривбасом 2:0. Цей матч став першим для “біло-синіх” після звільнення Мірчі Луческу. Командою у Кривому Розі керував Олександр Шовковський.

Кривбас – Динамо – 0:2

Голи: Ванат, 8, Караваєв, 27

Попередження: Андрієвський, 90

Вилучення: Бескоровайний, 12

Кривбас: Кліщук – Понєдєльнік, Бескоровайний, Стецьков, Дібанго – Бізімана, Іліч – Задерака (Вакулко, 73), Приходько (Рябов, 18), Д. Кузик (Прінс, 85) – По (Кожушко, 46).

Динамо: Бущан – Тимчик, Попов, Дячук, Дубінчак – Бражко, Шепелєв (Андрієвський, 79) – Караваєв (Малиш, 90+1), Царенко (Буяльський, 80), Беніто (Кабаєв, 46) – Ванат (Супряга, 88).

Володіння м’ячем: 51% – 49%

Удари: 8 – 10