Український плавець завоював золоту медаль на чемпіонаті Європи з водних видів спорту

Михайло Романчук впевнено виграв у італійця Григоріо Пальтеньєрі на своїй коронній дистанції 1500 м. вільним стилем

Михайло Романчук приніс збірній України з плавання першу нагороду чемпіонату Європи з водних видів спорту, що проходить у Будапешті, повідомляє УНН з посиланням на Федерацію плавання України.

Про це інформує 1NEWS.

У місті Будапешт Романчук впевнено виграв у італійця Григоріо Пальтеньєрі на своїй коронній дистанції 1500 м. вільним стилем і став чемпіоном Європи з результатом 14:39,89 хв.

Італієць став срібним призером, поступившись 3,02 с. Інший італієць Доменіко Ачеренза з часом 14:54,36 виборов бронзову нагороду.

Примітно, що для Романчука ця золота нагорода стала першою на чемпіонатах Європи на дистанції 1500 м (у 2016 році він вигравав “бронзу”).