Український фігурист став призером етапу юніорського Гран Прі

Український фігурист Іван Шмуратко став бронзовим призером сьомого етапу юніорської серії Гран Прі, повідомляє 1NEWS з посиланням на Федерацію фігурного катання України.

На змаганнях, що тривають в Енья-Ноймаркт (Італія), наш спортсмен набрав за підсумками двох програм 221,44 балів.

Українець був третім у короткій програмі, а також у довільній, де встановив свій кращий показник в сезоні, встановивши його на рівні 146,18 балів. Водночас у другій половині програми фігурист мав проблеми з каскадами, але загалом його виступ справив хороше враження — порівняно з етапом ЮГП у Гданьську, Шмуратко помітно додав у техніці (73,70), значно вищою була і його друга оцінка (72,48).

Переможцем останнього етапу юніорського Гран Прі сезону 2019/2020 став італієць Даніел Грассл — 241,53, на другому місці російський фігурист Петро Гуменник — 232,39.

Додамо також, за медаль даного Гран Прі ще побореться українська спортсменка Анна Іванченко. Після короткої програми вона посідала 16-е місце.