Україна з проблемами здолала Іспанію на ЧС з хокею

Україна змогла вирвати перемогу в Іспанії у третьому періоді

Наша національна команда мала величезні проблеми зі значно слабшим за класом суперником.

Збірна України з хокею здобула третю поспіль перемогу на чемпіонаті світу у Дивізіоні 1В. Щоправда цього разу, на відміну від попередніх матчів, “синьо-жовті” мали значні проблеми із суперником.

До гри проти Іспанії підопічні Дмитра Христича підійшли недооцінивши суперника, який вважався відвертим аутсайдером. Піренейці лише цього сезону піднялись до Дивізіону 1В, а тому українці вважалися явними фаворитами.

Утім на практиці склалося зовсім інакше. Перший період так і минув без голів, а перше взяття воріт глядачі побачили лише по перерві, причому у виконанні іспанців.

Пропущена у меншості шайба стала першою для нашої команди на турнірі. Відіграти її вдалось лише під завісу другої 20-хвилинки. І на останню перерву команди знову пішли за нічийного рахунку, проте вже 1:1.

І лише в заключному періоді українці нарешті змогли довести свою значну перевагу у класі. Іспанія втомлена постійною грою у захисті почала помилятися, чим скористалися наші хокеїсти, закинувши п’ять сухих шайб.

6:1 – на користь збірної України, і у п’ятницю підопічних Христича чекає вирішальна битва за перше місце із командою Литви.

ЧС-2024. Дивізіон 1В. 1 травня

Україна – Іспанія – 6:1 (0:0, 1:1, 5:0)

Шайби: 0:1 – Ґ. Ґонсалес (Бонілья, Карбонель, – більш.), 23:13. 1:1 – Трахт (Пересунько), 36:13. 2:1 – Садовіков (Денискін, Лялька, – більш.), 43:28. 3:1 – Кривошапкін (Дахновський, Денискін), 45:12. 4:1 – Захаров (Бородай, Дахновський), 49:25. 5:1 – Садовіков (Є. Фадєєв, Лялька, – більш.), 51:12. 6:1 – Трахт (Пересунько, Мережко), 57:31

Україна: Дьяченко; Мережко (К) – Сисак, Пересунько – Мазур – Трахт; Дахновський – Янішевський, Лялька (А) – Захаров – Кривошапкін (2); Андрейків (2) – Ратушний, Денискін – Є. Фадєєв – Ворона (А); Морозов – Садовіков – Бородай (2); Толстушко. Тренер – Дмитро Христич

Іспанія: М. Ернандес; Балдріс (А) – А. Ґарсія (А, 2), Муратет – Сабалья – Донат (2); Ґуерра – Де Бонілья, Ґранель – Карбонель (К) – О. Рубіо; Енкінар – П. Фернандес; Торральба – Капільяс – А. Бурґос; Пантоха – Л.Х. Ернандес – Ґ. Ґонсалес; Ескартін, Мендісабаль (2). Тренер – Лучіано Басіле

Кидки: 40 (10 + 14 + 16) – 12 (4 + 4 + 4)

Штраф: 6 (2 + 2 + 2) – 6 (0 + 0 + 6)

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp