Спеція програла Вероні і вилетіла з Серії А

Нгонж забезпечив Вероні перемогу над Спецією

Клуб українця Віктора Коваленка програв вирішальний поєдинок плей-оф за збереження місця в еліті.

Спеції не буде у Серії А наступного сезону. Клуб Віктора Коваленка програв важливий матч плей-оф за збереження прописки в дивізіоні.

Нагадаємо, що команда українця фінішувала цього року у Серії А на 17 місці, маючи в своєму активі 31 очко після 38 матчів, стільки ж було і у Верони, яка розташувалась на 18 сходинці. За правилами ліги, за такої ситуації команди мали зіграти між собою додатковий матч за право залишитись в еліті італійського футболу.

Однак боротьби у поєдинку плей-оф не вийшло. Вже після першого тайму Верона вигравала 3:1. Спеція мала шанс повернути інтригу після того, як захисник Верони Давіде Фараоні рукою навмисне вибив м’яч з лінії власних воріт на 67-й хвилині, за що отримав червону картку і пенальті у власні ворота. Однак форвард Спеції Мбала Нзола одинадцятиметровий удар не реалізував. У підсумку фінальний свисток зафіксував перемогу Верони з рахунком 3:1.

Віктор Коваленко розпочав поєдинок на лаві запасних і з’явився на полі під час заміни на 65-й хвилині матчу.