Шахтар у напруженому матчі вирвав нічию у Марселя

Підсумок – нічия 2:2. Доля донецького клубу Шахтар вирішиться у зустрічі у відповідь.

У четвер, 15 лютого, у рамках першого матчу 1/16 фіналу Ліги Європи Шахтар зустрічався із Марселем.

З перших хвилин гри донецький колектив став показувати впевнений футбол, більше контролюючи м’яч та створюючи більше небезпечних моментів, чим шокував іменитішого опонента.

Забитих голів у ці 45 хвилин не було, а все завдяки головному арбітру, який зірвав гольову атаку Шахтаря.
У другій половині гри вже гості стали активнішими, створивши чимало небезпечних моментів біля воріт Дмитра Різника, одна з яких все ж таки закінчилася голом у виконанні П’єра-Емеріка Обамеянга.

Щастя провансальців тривало недовго, адже лише за чотири хвилини Микола Матвієнко своїм точним ударом низом відновив паритет.

У час гри, що залишився, команди робили чимало навал на ворота один одного, через що обмінялися голами в самій кінцівці гри. Підсумок – нічия 2:2.