Шахтар став першим півфіналістом Кубка України

Шахтар вийшов до півфіналу Кубка України

Донецька команда легко здолала в 1/4 турніру представника Першої ліги клуб Вікторія з Сум.

Сенсації не сталося, донецький Шахтар став першим півфіналістом розіграшу Кубка України цього року. Для цього “гірникам” довелось обіграти представника Першої ліги – клуб Вікторія з міста Суми.

Для останніх ця зустріч була номінально домашньою, адже відбувалась в Київській області – на стадіоні Лівий берег.

Вже на 20 хвилині зустрічі рахунок був 2:0 на користь чемпіонів України. Відзначились Назарина та Зубков. А у другому таймі, Шахтар зусиллями Ракіцького довів матч до розгрому 3:0. Додамо, що ця перемога стала першою для нового тренера “гірників” Маріно Пушича.

Суперника по 1/2 фіналу Шахтар дізнається після проведення усіх матчів стадії 1/4 та жеребкування.