Олімпіада-2024: Харлан добула Україні першу медаль

Здобута в Парижі медаль стала для Ольги Харлан уже п?ятою в олімпійській кар?єрі

Фехтувальниця стала першою українською спортсменкою, яка вигравала медалі на чотирьох різних Олімпіадах у кар’єрі.

Українська фетхувальниця Ольга Харлан здобула бронзову медаль на Олімпіаді-2024 у Парижі. Спортсменка  здолала представницю Південної Кореї Чої Сібін — 15:14.

Це перша медаль для України на Олімпійських іграх-2024.

Харлан за місце у фіналі змагалася з француженкою Сарою Бальцер – другою у світовому рейтингу. Українка зазнала поразки – 7:15 на користь чинної віце-чемпіонки в команді.

За Україну на Олімпіаді в Парижі також виступали фехтувальниці Аліна Комащук та Олена Кравацька. Вони вибули в першому раунді основної сітки.

Здобута в Парижі медаль стала для фехтувальниці уже пʼятою в олімпійській карʼєрі. За числом винагород Харлан у повторила олімпійський рекорд України, який раніше належав плавчині Яні Клочковій.

Крім того, Харлан вписала своє імʼя в історію, ставши першою українською спортсменкою, яка вигравала медалі на чотирьох різних Олімпіадах у кар’єрі.