Спорт

Футболісти Кривбасу випустили патріотичну реп-пісню

Футболісти Кривбасу випустили патріотичну реп-пісню

Фото: ФК Кривбас
Афіша музичного треку від гравців Кривбасу

Хомченовський написав біт, Шевченко та Понєдєльнік – текст про визвольну боротьбу українського народу.

На музичних платформах з’явився патріотичний трек Доля. Його авторами стали гравці клубу УПЛ Кривбас Кривий Ріг. Про це повідомили на офіційному сайті команди.

Дмитро Хомченовський, Андрій Понєдєльнік та Денис Шевченко створили музикальний ролик, лейтмотивом якого є визвольна боротьба українського народу проти російської окупації. Перший створив біт до композиції, двоє інших написали та прочитали текст.

Окрім того, в треку присутні оригінальні діалоги з фільму про боротьбу партизан УПА на Західній Україні після Другої світової війни “Страчені світанки”.

“Ідею треку надав Хомченовський, адже він такий різносторонній, постійно давав послухати свої роботи з бітами для оцінки. Мені дуже сподобався цей мінус, я запитав, чи може він мені його скинути. Він скинув, і я спробував написати те, про що думаю.

Ситуація в нашій країні потребує максимального розголосу в усьому світі. Через творчість можна частково передати свій внутрішній стан, а він у кожного українця зараз тривожний, адже щодня ми бачимо, як помирають наші люди. Агресія росії проти України є максимальним ступенем тероризму! І як можна про це мовчати, коли ти українець?”, – розповів Понєдєльнік.

 

Новини від 1News в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/ua_1news

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button