Динамо обіграло на своєму полі Кривбас

Динамо – Кривбас

Київський клуб обіграв бронзового призера.

У суботу, 18 травня, у рамках 29-го туру УПЛ Динамо приймало Кривбас. Матч завершився перемогою господарів із рахунком 3:1.

Кияни вирішили часу не втрачати та забезпечити собі вагому перевагу вже на перших хвилинах гри, двічі вразивши ворота суперника. Голами відзначилися Владислав Ванат та Микола Шапаренко.

На 19-й хвилині хавбек гостьової команди Єгор Твердохліб зумів скоротити відставання від біло-синіх.

Джерело: УПЛ

Підопічні Юрія Вернидуба, в час, що залишився, замість камбека примудрилися пропустити третій м’яч у самій кінцівці, на чому битва призерів УПЛ завершилася.

Нагадаємо, Динамо гарантувало собі другий рядок в УПЛ, а Кривбас завершить цей сезон третім.