Чорноморець у гольовій перестрілці виявився сильнішим за Динамо

Київський клуб після сильного нокдауну на початку матчу спробував повернутися в гру, але одесити не змарнували три очки.

У суботу, 13 травня, в рамках 26 туру УПЛ Динамо приймало на своєму полі Чорноморець. Матч завершився перемогою гостей із рахунком 2:3.

У першому таймі одеситам вдалося потужно розпочати та шокувати іменитого суперника двома швидкими забитими м’ячами.

Спочатку захисник Віталій Єрмаков відкрив рахунок у матчі, а вже за вісім хвилин хавбек Олександр Демченко подвоїв перевагу.

На початку другого тайму кияни зібралися з силами та оформили камбек, відновивши паритет. Владислав Ванат та Віталій Буяльський повернули свою команду у гру.

У Динамо вже повірили у потенційну перемогу, проте Олександр Демченко знову вивів Чорноморець уперед. У підсумку цей гол став вирішальним у матчі.