Forwarded From МВС України
Заступниця Міністра внутрішніх справ Катерина Павліченко взяла участь у засіданні Ради з прав людини, гендерної рівності та різноманіття при МЗС України
????У заході також взяли участь представники дипломатичного корпусу Канади, Данії та Ради Європи, які поділилися своїм досвідом і успішними проєктами у впровадженні безбарʼєрності.
Як повідомила Катерина Павліченко, МВС України впроваджує такі проєкти з безбар’єрності:
????Навчання для людей з інвалідністю керуванню транспортними засобами та отримання посвідчення водія.
????Допомога жестовою мовою за єдиним номером 112 для людей з порушеннями слуху та мовлення.
????Інформаційна кампанія ДСНС для осіб з порушенням слуху, яка включає рекомендації щодо уникнення ураження мінами та вибухонебезпечними предметами, а також щодо дій під час обстрілів та безпечної евакуації із зони бойових дій.
✔️ Інклюзивність та безбар’єрність — це норма, яку ми маємо забезпечити для всіх громадян, щоб надати їм комфортні умови життя та доступ до всіх ресурсів і можливостей. Це чіткий показник цивілізованості суспільства, — зазначила заступниця Міністра внутрішніх справ.
????????Підписатися | Міністр | МВС | Гвардія наступу
![](//cdn4.cdn-telegram.org/file/NQ9ilGz4IOvLoWrYsRYF83UAUd4uTJt6uodx7y_nfAlMhyKfY3uUNntuWWBt9Xo7VxmQAd5zHldaeElKUs07tFZzoIFiNMyrQTQLz5mvt_8-Ll1YzgMBPohcsCSbkShU96m1lzcXapL3nhTxudL87l9YNw15mZRODHtG6dTvNt46Q9wy8EPSqFDe_KzOGMoChS0wN8sYkpNhNEsx4BoCbSd5UNYKxnq4OK28GUBxCbzeW76JFjmPHmPPqo498J_EADYv52aCClwQnZSbQHgSpo6JbY_-smwcXLbR_3wrYBbaX-0EKHo0M6oyGVeE7NnK6xghmeQdiv_MT8eX-HRZIA.jpg)
![](//cdn4.cdn-telegram.org/file/FuStskQBUUQfpXIIhqiM5BGA2eRS-Psu-1oiJBV6y2kfsGHTtR_nINCz4TiaE2vEjTArsM_s7_oZmC3WQPIP-raeVVfzvfMPvNWFkK3wSRQx_Wpl8Xtl2u0p4J-IAk2RJcDZ32n1SsebeGFfNl_bJeJ0KLohGYdmjg73TR-T91QS3WUOM4d3P1HxyJqndCesItKGbiRO8iz3sSuMiU7qtSEjDf3HTu7h6tV7IRme8HRLNW68AfcNW3Bv6nXEhNcP5ujjKJD2IaV1EHyYqa8zgcEth4dtS1kORgnHz7bM82uSY24IFoq7614PLcHO6JN1QDNaEv3PsHuuZBHWQgwK6w.jpg)
![](//cdn4.cdn-telegram.org/file/YmmBiV6gRFa_HuE29Ae0FOMHrYBVunxIvlv7sJwFt_ZoQz9gzqZrGbsY7Yoh1eZmQgYlW4ex2vzHTSGuIPqgLjD9HFCLsKq71bomyuJydQ5KXAnvzQDisJgluGdff7JH9uRB0eciFyT9_oXdzZobTR9R343HPI4Hs7_kQP9L8-NfinCqXMRp638gIslkNmIqLzV2qnScLEDfQUT-gxUIQeQ8JreAawvMhuYeFXDlcRMf2K-LJMmRbx3r6_XBm3IW_Mc4L70EBUSguHDj37ckaklmpEO1p3BZWNl4Css8612hr2dfThXLvAMDnvzt7uLerqIlaRP1qrqVbCNISFz0jA.jpg)
![](//cdn4.cdn-telegram.org/file/I2zaM_dZcUQD6JikijLUyoexOX_DqaJ83e8C5zzM752tJCPk-JVVvuwVKlajRuZvsG6ycdpFfcTO_rF53jAgaq_0yM4gNZWSwJ2K_qvlM4Dp2tfr9essoFpPuJRQR2GsdNhJE-8eipzlPcSXYA6W7pfFWiT6DljUCpWG87xD30sHZBy0Ur_H-kqo_aok_ImPZ6Sr7U2QhdOaObQZokmj-CK4tXvJ6c9etj1T3SVRQApKsqyyocZPSUbvpBggJuRY_QfjzIOOditzvFRG7Dz9rnzpBlVatYBbBgbr8tbDOkRMqb-SckMUaoaHVNuuHAXOWVtIn_7IJYbmVFwiikQ-IQ.jpg)