Події

Військового рф судитимуть за жорстоке поводження та незаконне утримання цивіл…

Військового рф судитимуть за жорстоке поводження та незаконне утримання цивільної особи

????Прокурори Чернігівської обласної прокуратури в порядку спеціального досудового розслідування скерували до суду обвинувальний акт стосовно військовослужбовця зс рф.

????Йому інкримінують порушення законів та звичаїв війни (ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 438 КК України).

????За даними слідства, 6 березня 2022 року військові збройних сил рф затримали місцевого мешканця. Щоб отримати від нього дані про підрозділи ЗСУ, вони завдали йому численних ударів руками і ногами по всьому тілу, спричинивши тілесні ушкодження середнього ступеню тяжкості.

????Потім потерпілого незаконно перемістили та добу утримували на території с. Шестовиця Чернігівської області в неналежних санітарних умовах, без верхнього одягу на вулиці при низькій температурі. Також військові рф не надавали йому медичну допомогу, яку він потребував у зв’язку з отриманими тілесними ушкодженнями.

????Також військовий рф погрожував чоловіку фізичною розправою, приставляв автомат до скроні, водив лезом ножа по обличчю, образливо ставився та морально принижував.

????Такі дії є нелюдським поводженням та катуванням, що прямо заборонено міжнародним гуманітарним правом.

????Досудове розслідування здійснювали слідчі ГУНП в Чернігівській області, за оперативного супроводу ВПК в Чернігівській області ДК НП України.

Back to top button