Події
✅ Триває навчання в рамках проєкту “Група підтримки та контролю” Напрям проєкту…
✅ Триває навчання в рамках проєкту “Група підтримки та контролю”
Напрям проєкту — контроль якості надання поліцейських послуг. Досвід, яким поділилися тренери, надзвичайно корисний та дає можливість поліцейським в умовах, наближеним до реальних, пропрацювати алгоритми та в майбутньому діяти ефективніше.
Сьогодні сертифікати про завершення курсу отримали 28 інспекторів із Запоріжжя та Кропивницького. Загалом проєкт уже успішно функціонує в 15 управліннях патрульної поліції. У планах впровадити його в кожному підрозділі.