Події

Тріумф на Чемпіонаті Європи з змішаних бойових мистецтв збірна України прис…

???? Тріумф на Чемпіонаті Європи з змішаних бойових мистецтв збірна України присвятила Воєнній розвідці

???? Збірна України зі змішаних єдиноборств на Чемпіонаті Європи, що завершився 19 травня 2024 року в Словаччині, здобула низку нагород — дитяча та юнацька команда здобула перше місце із 56  медалями: 28 золотих, 23 срібних та 5 бронзових!

✔️ У дорослій категорії українські спортсмени посіли пʼяту сходинку, виборовши два золота, три срібла та одну бронзу.

???? Свій тріумф українська збірна присвятила оборонцям держави — воїнам ЗСУ та спецпідрозділів ГУР МОУ, у чиїх лавах воює багато спортсменів.

❗️ Важливо, що завдяки переговорам   Української федерації UF MMA з організаторами змагань — міжнародною організацією GAMMA —  до континентальної першості не допустили спортсменів з росії та білорусі.