Події
Сьогодні – день української молоді. Я вітаю всіх, хто є молодим, хто відчуває се…
Сьогодні – день української молоді. Я вітаю всіх, хто є молодим, хто відчуває себе молодим, і від імені нашої держави можу пообіцяти найголовніше: Україна попри жорсткі обставини війни не матиме втраченого через війну покоління. Ми завершимо цю війну так, як потрібно Україні, і повернемо безпеку нашій державі.
Наші, українські, молоді покоління і вже ваші діти завжди матимуть в Україні як реалізувати свої таланти, відчути себе потрібними, як забезпечити сім’ю і як дати освіту дітям. Це все – фундаментальні речі, які ми маємо забезпечити й забезпечимо. Впевнений, разом.
Video is too big