Події

Що первинне у Гоголі? Виховання на українському бароко та фольклорі чи пригн…

????Що первинне у Гоголі? Виховання на українському бароко та фольклорі чи пригнічена гомосексуальність? Ненависть до російського суспільства чи неймовірна здатність до соціального пристосуванства? Страх пекла, біполярний розлад чи разюча деградація у «русского» православного проповідника, в статусі якого він однак лишався побутовим українцем? 

????Сміливий новатор-романтик, виплеканий традиціями українського героїчного та низового бароко, який адаптував їх до примхливих і примітивних смаків петербурзької публіки, чим завоював собі безсмертя. Але на тому не зупинився, надивившись на огидні подробиці російського буття, він став запеклим соціальним реалістом, антисистемним, антиросійським критиком-викривачем, чим започаткував у літературі російської імперії потужний демократичний напрямок. 
Про подробиці життя та смерті Гоголя, а також про важливий епізод спалення продовження роману «Мертві душі» – дивіться в авторському блозі РОЗКУЛЬТУРЕННЯ, який веде на каналі Центр дослідження мордоRU соціолог культури Богдан-Олег Горобчук.
 
????????Випуск за посиланням: https://youtu.be/_3GRR_fNzm8
 
Підписуйся на соцмережі «Центру дослідження мордоRU»:

▫️Youtube

▫️Instagram

▫️TikTok

Приєднуйся, підписуйся, дивись і коментуй: буде цікаво та яскраво!

Back to top button