Події
⏺Рятувальники евакуюють дітей та дорослих з “найгарячіших” напрямків Донеччи…
Постійні обстріли та інтенсивні бойові дії створюють серйозну загрозу для мешканців Покровського та Торецького районів.
Протягом минулого тижня рятувальники Донеччини евакуювали 77 жителів Покровського району, з них 20 дітей та 13 маломобільних осіб, а також 14 мешканців Торецької громади Бахмутського району.
Окрім цього, під час посадки до евакуаційного транспорту та в пунктах збору Покровського району надзвичайники надали допомогу 332 людям, у тому числі 58 дітям та 24 маломобільним громадянам.
Video is too big