Події
Прибув до Осло для участі в другому Саміті Україна – Північна Європа. Разом із л…
Прибув до Осло для участі в другому Саміті Україна – Північна Європа.
Разом із лідерами Норвегії, Данії, Ісландії, Фінляндії та Швеції говоритимемо про посилення оборонної, політичної та економічної співпраці, про наше спільне майбутнє в Європі. Наша мета – безпека та справедливий і міцний мир на континенті.
Також проведу двосторонні переговори з учасниками Саміту. Зустрінуся з Його Величністю Королем Гаральдом V, відвідаю Стортинг, поспілкуюся з норвезькими політиками та підприємцями.
Особисто подякую Норвегії за всю дуже вчасну та принципову підтримку, яку вона надавала Україні від початку повномасштабного вторгнення.
Video is too big