Події
Поспілкувався з нашими олімпійцями, які вже цього тижня представлять Україну н…
Поспілкувався з нашими олімпійцями, які вже цього тижня представлять Україну на літніх Іграх у Парижі. Щиро бажаю успіхів кожному нашому спортсмену. Це вже велике досягнення – що в час повномасштабної війни ми беремо участь в Олімпіаді нарівні з усіма іншими націями і що на Іграх не буде прапорів та участі держави-терориста.
Вболіваємо та підтримуємо наших олімпійців!
????????????????????????
Video is too big