Полтавська область: рятувальники знайшли зниклу 52-річну жительку Кобеляк
⏺13 серпня о 08:20 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення від працівників поліції, що у м. Кобеляки 12 серпня о 9 годині ранку 52-річна громадянка пішла з дому та не повернулася.
⏺Для пошукових робіт було задіяно 16 рятувальників та 12 працівників поліції. Обстежено 15 км прибережної зони р. Ворскла та лісовий масив поблизу м. Кобеляк.
⏺О 10 год. 00 хв. рятувальники знайшли жінку. Медичної допомоги вона не потребувала.
???? Сайт • Fb • Tw • Insta • YouTube
![](//cdn4.telegram-cdn.org/file/WYFvA6sphD1RjvI-txUC03IJtGrJZ8wIqs6yGcH9EavH3aCDoOig0J9LYUdfjPtGDz31CbzLHiMHkV20oskRff51T685Vz6wmg5Mk546Ios8w88V9qiEInFHZ7HD9ZGunYRsxOcJBtKt0qakjsW1ZPA-AvXRoHiZGO7TYJD4bM9Y6HiNOfnze4PhqVkm75qlL1ztpUJ9il2tKobTLFnZrCQXOhp3uyGvgEHGgEfa9xTiAQfzYg3yzXrb9SpkJ8HTlGeaZSPozmw0WU1qxWbiBPH7ApG53iEvtlcPJAfZvb-Bx1M6-MXz0bIJiDT88bfi4O6EBI5zgXn-WpbzYziYZA.jpg)
![](//cdn4.telegram-cdn.org/file/G5MymrF16jTQFwAafzuWwQjkdPXu8GzPvXBW5DxGzwJa8fshtiafxUJjaOiVxapbDZq16gcpP3ZI76zkfZCUc4Bb2jlRcu9-sXE3MhHAwotAnyB2RovjDH4FvpD1UOAiB8DXzt2Wj4eYbOYA1bxNxJ6Cn4HVkwAOEmEcscoJ4TTetm2xrcDEEZotgkIca-7K4O0vXg_fhBEUP4iTyhlWCu4WvDdCSL4IS1I0FLh3I6rrhSFejxMwjP88YYxQxAL3RvKIAHRWExO2cSmfTNC8VWCslBtinI-_s3Y1H2adJIcB5r76LvUaGbPSmpW-9i9NMSpZg613INPagTBjWk-lWA.jpg)