Події

Пам’ятаєте Міру? ⏺ Її врятували з-під завалів зруйнованого будинку у Запоріж…

Пам’ятаєте Міру?????
Її врятували з-під завалів зруйнованого будинку у Запоріжжі. Чотирилапа перебувала там більш, ніж півтори доби та рятувальникам вдалося відшукати хвостату і передати господарям, яких врятували напередодні. Сьогодні запорізька родина завітала до Служби порятунку аби особисто подякувати своїм рятівникам. ????

У ніч на 2 березня, коли російська ракета зруйнувала житловий будинок Анна, вона разом з чоловіком були вдома. Надзвичайники врятували родину з-під зруйнованих конструкцій їхньої оселі. Через півтори доби співробітникам ДСНС вдалося відшукати і чотирилапу улюбленицю сім’ї – французького бульдога на прізвисько Міра. Таким чином, силами наших рятувальників вдалося зберегти 4 життя: Анни, її чоловіка, чотирилапого «носика» і дитини, яку носить під серцем жінка.

У ході ліквідації рятувальники знайшли обручку, документи, гаджет з весільними фотографіями – миттєвостями, які надзвичайно цінні для цих людей. Все знайдене фахівці ДСНС повернули родині.

Наразі чоловік Анни перебуває у лікарні, тому жінка, яка сама нещодавно повернулася із медзакладу, приїхала до Служби порятунку з мамою і песиком Мірою.

????«Ви неймовірні. Я не уявляю, як можна було зробити те, що ви зробили. Це просто не піддається розумінню. Ми кричали з чоловіком без сподівань бути почутими. А ви почули і врятували нас» – емоційно розповіла Анна.

СайтFbTwInstaYouTube

Back to top button