На Київщині затримали співмешканців, які спалили автівки військовослужбовців …
????За процесуального керівництва Київської обласної прокуратури повідомлено про підозру жінці та чоловіку за фактом перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань (ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 114-1 КК України).
????За даним слідства, 29 липня в селі Петропавлівська Борщагівка підозрювані облили легкозаймистим розчином і підпалили три автівки.
????Одна з них належала Збройним Силам України, дві – волонтери мали передати військовим. Свої дії співмешканці фільмували на мобільний телефон, а відео відправили «роботодавцю».
????Раніше до підозрюваних в Telegram звернувся чоловік, який запропонував здійснити підпали автомобілів Збройних Сил України та інших військових формувань. Він надавав їм чіткі інструкції та алгоритми вчинення злочину.
????За таку «роботу» обіцяв винагороду в 1000 доларів США, але фактично заплатив виконавцям половину.
????До суду скеровані клопотання про обрання підозрюваним запобіжних заходів.
????Заходи з викриття здійснювались співробітниками ГУ Нацполіції в Київській області та ГУ СБУ в Київській області.